Про нас

Мелітопольські пивовари відродили давні традиції в приготуванні пінного напою
Тепер гурмани можуть насолодитися пивом зі столітньою історією і відчути всю його користь

Чому саме ми?


Справжні любителі пінного напою, за більш ніж три роки з моменту появи на ринку компанії «Діміорс», встигли оцінити високоякісний і смачний продукт від мелітопольських пивоварів.

Живе непастеризованое пиво придбало безліч шанувальників ще й тому, що після нього немає похмільного синдрому. Залишаються тільки приємний післясмак і спогади від гарного вечора в дружній компанії.

  • Новітнє обладнання
  • Старовинні традиції виготовлення
  • Високоякісна сировина
  • Використання артезіанської води
  • Чудовий смак

В чому запорука нашого успіху?


Секрет криється в технології виробництва. Для виготовлення пінного напою, який так полюбився справжніми цінителям, пивоварня «Діміорс» використовує спеціально підготовлену артезіанську воду, що видобувається з свердловини глибиною 360 метрів.

В екологічно чистих західних регіонах України зростає, вбираючи енергію сонця, вітру і тепло дбайливих рук, ячмінь, що використовується для приготування солоду. Характерний смак пиву надає високоякісний хміль. Стабільність якості пива досягається завдяки досконалої технології фільтрації і чистоті виробництва. Не дарма на Міжнародних конкурсах пива сорту «Віденське», «Мюнхенське» та «Південна Баварія» займали призові місця і були нагороджені медалями «За досягнення у виробництві продукції високої якості».

Пий справжнє!

Дбайливий відбір сировини, унікальна технологія виробництва і контроль за кожним етап виробництва. Все для того, щоб ви могли насолоджуватися високоякісним пивом.

Всі види пива «Діміорс» не піддаються ні пастеризації, ні стерилізації, що зберігає його корисні речовини. Продукт не додаються барвники і консерванти — велика рідкість у сучасному пивоварінні.

Однак нагадуємо, що пиво, як і будь-який інший, що містить алкоголь, вимагає культури його споживання, протипоказаний вагітним жінкам, неповнолітнім, особам, що керують транспортними засобами.

Хоча, як відомо з найдавніших часів, при помірному споживанні користь живого пива для людського організму неоціненна. В пивних дріжджах у великих кількостях містяться вітаміни групи В. Живе пиво також багате мінеральними речовинами, марганцем, залізом, кальцієм і фосфором. При систематичному вживанні цього напою поліпшується згортання крові. Також живе пиво сприяє зниженню рівня артеріального тиску і регулює рівень холестерину в крові.

І, звичайно ж, пінний напій від «Димиорс» просто ідеальний для створення невимушеної атмосфери будь-якого свята і дружній зустрічі. Келих «Віденського», «Мюнхенського» або «Південної Баварії» відмінно втамовує спрагу, а смаковий букет задовольнить навіть самого прискіпливого цінителя. Зварене з душею і любов'ю, продукт повністю відповідає девізу компанії — «Пій справжнє!».