ПП «Діміорс» партнер Всеукраїнської студентської олімпіади

ПП «Діміорс» партнер Всеукраїнської студентської олімпіади

16-17 травня 2019 р. в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв».

У ІІ етапі Олімпіаді прийняли участь понад 100 студентів із 16 закладів вищої освіти України.

За час проходження олімпіади студенти та керівники делегацій ознайомились із матеріальною та навчальнометодичною базою кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика», яка є однією з найкращих в Україні за даною спеціальністю та налічує десятки одиниць діючого лабораторного обладнання. Гості мали змогу побачити обладнання в роботі та продегустувати готову продукцію: хліб, пончики, чіпси, чебуреки, ковбасу, солоне та копчене сало, бринзу, згущене молоко, вершкове масло, попкорн, вершкове та фруктове морозиво. Учасники олімпіади достойно оцінили новий безалкогольний напій «Смак лимона», люб’язно представлений офіційним партнером Олімпіади ПП «Діміорс».

Оргкомітет висловлює подяку офіційним партнерам Олімпіади ТОВ «РУСЛАН-КОМПЛЕКТ», КТ "ЖЕЛЄВ С.С. І КОМПАНІЯ "МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ЕЛЕВАТОРА" та ПП «ДІМІОРС» за підтримку надану під час організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних та харчових виробництв».

Керівництво університету бажає подальших наукових досягнень всім учасникам Олімпіади та наголошує, що двері нашого навчального закладу завжди відкриті для шановних гостей!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>